REALIZACJA ZAMÓWIEŃ KROK PO KROKU

Jak to wszystko właściwie wygląda?

  1. Po prostu napisz do mnie! (najlepiej poprzez media społecznościowe).

  2. Przeprowadzam z Tobą mały wywiad - dopytuję o okazję, dla kogo, co, ile sztuk.
    [Często pokazujecie i opisujecie mi w tym momencie co konkretnie Was zaciekawiło, może coś gdzieś zobaczyliście co przykuło Waszą uwagę. To czas na pokazanie wszystkich Twoich pragnień i oczekiwa].

  3. Tworzę próbkę (chyba, że jest to kartka okolicznościowa/świąteczna - wtedy próbek nie tworzę) i wysyłam Ci ją lub pokazuję zdjęcia - najczęściej zależy to od czasu, który mamy na realizację oraz Twoich preferencji. W tym momencie podaję również cenę.

UWAGA! Jedna próbka jest ZAWSZE darmowa. Płacisz tylko za ewentualną jej wysyłkę, którą sama/sam wybierasz.

  1. Teraz moment dla Ciebie - oceniasz próbkę, dokonujemy wszelkich modyfikacji, tak, aby dojść do momentu, w którym powiesz "TAK, TO JEST TO, CZEGO CHCĘ!".

  2. Przesyłasz mi potrzebne dane (Np. w przypadku zaproszeń i winietek chodzi o miejsce uroczystości, datę, godzinę, listę gości itp.).

  3. To już koniec mojej przygody z Twoim zamówieniem. Wysyłam je wybraną przez Ciebie opcją dostawy i leci proooosto do Ciebie! Zwykle jest już nazajutrz w Twoich dłoniach.

  4. Od momentu zaakceptowania projektu i otrzymania danych najpóźniej w ciągu 2 tygodni otrzymujesz zamówienie. W przypadku małych zamówień często jest ono gotowe na drugi dzień... ;) Wszystko zależy od wielkości zamówienia oraz od tego, jak bardzo napięty mam grafik.

Nadal nie wszystko jest dla Ciebie jasne? Zapytaj mnie!
Facebook Instagram Mail